درباره ما

اردیبهشت 1391 بود که شرکت برپاچوب فعالیت خود را با بهرهگیری از دانش فنی متخصصین تکنولوژی چوب و معماری مجرب و جوان و همچنین استفاده از دستگاه­های پیشرفته و با رعایت کلیه ضوابط و معیارهای فنی و مهندسی آغاز کرد. حالا پس از گذشت 9 سال با کسب تجربه در اجرای طرح­های شاخص مسکونی ، اداری، تجاری و خدماتی اقدام به توسعه فعالیت های خود در  این حوزه کرده است. 

این شرکت که از همان ابتدا با هدف مهندسی چوب قدم به عرصه تولید گذاشت و همواره سعی بر آن داشت که در کنار حفظ هنر نجاری سنتی به کاربرد چوب در زندگی بشر شکل زیباتری دهد و این مهم از طریق به­کارگیری خط تولید هولزر محقق شده است. در واقع مزیت این خط تولید نسبت به دیگر خط های تولید رایج در کشور آن است که با بالا بردن سرعت و دقت اپراتور، کیفیت بهتری را به مشتری ارائه می­دهد. 

در این سال ها، حفظ بالاترين سطح كيفي، سرعت عمل در انجام امور، پایبندی به اصول اعتقادی و ارزشهای اجتماعی و شایسته سالاری در كليه مراحل انجام كار به منظور جلب رضايت مخاطبان، همواره جزء لاينفك اهداف و ارزش های محوری شرکت برپا چوب بوده است. اهداف و ارزش هایی که با تکیه بر آن­ها در همان سال­های نخست توانست پروژه های بزرگی چون قلب شهر(اصفهان سیتی سنتر)، سالن همایش دانشگاه نجف اباد، سالن همایش شهیدمطهری خوراسکان و کیلینیک چشم پزشکی پارسیان را به بهره برداری برساند.